T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı

TOB - Ankara Kurum Yöneticileri İstişare Toplantısı

Yayın Tarihi : 26.09.2022

Ankara'da faaliyet gösteren Bakanlığımıza bağlı, ilgili ve ilişkili kurumların yöneticileri ile düzenli olarak yapılması planlanan İstişare Toplantısının ilki İl Müdürlüğümüz ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

Tüm kurum amirlerimizin söz alarak kendi kurumlarındaki çalışmalar ve diğer kurumları ilgilendiren konular üzerinde istişareler gerçekleştirildi.

23 Eylül Cuma günü gerçekleştirilen ve İl Müdürümüz Sn. Bülent Korkmaz'ın başkanlık ettiği toplantıya Ankara Orman Bölge Müdürlüğü, DSİ 5. Bölge Müdürlüğü, DKMP 9. Bölge Müdürlüğü, Ankara Toprak, Gübre ve Su Kaynakları   Merkez Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü, Ankara Tarla Bitkileri Merkez Araştırma Enstitüsü  Müdürlüğü, Ankara Zirai Mücadele Merkez Araştırma Enstitüsü  Müdürlüğü, Etlik Veteriner Kontrol Merkez Araştırma Enstitüsü  Müdürlüğü, Şap Enstitüsü Müdürlüğü, Ankara Tarım Alet ve Makine Test Merkezi Müdürlüğü, Ankara Gıda Kontrol Laboratuvar Müdürlüğü, Ankara Ulusal Gıda Referans Laboratuvar Müdürlüğü, Ankara Zirai Karantina Müdürlüğü, Ankara Tohumluk Tescil ve Sertifikasyon Merkez Müdürlüğü, Ankara Lalahan Uluslararası Hayvancılık Araştırma ve Eğitim Merkezi Müdürlüğü, Ankara Türkiye Milli Botanik Bahçesi Müdürlüğü Müdürlüğü, Ankara Esenboğa Veteriner Sınır Kontrol Noktası Müdürlüğü, TİGEM Polatlı İşletme Müdürlüğü, TMO Ankara Başmüdürlüğü, TKDK Ankara İl Koordinatörlüğü, Ankara Şeker Fabrikası Müdürlüğü, ESK Sincan Et Kombinası Müdürlüğü'nün üst düzey yöneticileri katıldı.